| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | AEG |
| EAN | 7333394044866 |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Ietilpība | |
| Cepeškrāsns tilpums | 58 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85.8 cm |
| Platums | 50 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Svars | 49 kg |
| Svars ar iepakojumu | 52 kg |
| Papildus parametri | |
| Cepeškrāsns veids | Elektriska |
| Sildvirsma | Indukcijas |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Piederumi | 1 standarta panna, 1 dziļā panna, 1 režģis, 1 AirFry paplāte |
| Konvekcija | Jā |
| Režīmi | 11 |
| Taimeris cepeškrāsnij | Ir |
| Grils cepeškrāsnij | Ir |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 52.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | AEG |
| Svars | 49 kg |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Energoklase | A |
| Cepeškrāsns tilpums | 58 l |
| Augstums | 85.8 cm |
| Platums | 50 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| EAN | 7333394044866 |
| Cepeškrāsns veids | Elektriska |
| Svars ar iepakojumu | 52 kg |
| Sildvirsma | Indukcijas |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Piederumi | 1 standarta panna, 1 dziļā panna, 1 režģis, 1 AirFry paplāte |
| Konvekcija | Jā |
| Režīmi | 11 |
| Taimeris cepeškrāsnij | Ir |
| Grils cepeškrāsnij | Ir |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.