| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | AEG |
| EAN | 7333394012032 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 90.3 cm |
| Platums | 39.7 cm |
| Dziļums | 59.9 cm |
| Svars | 58 kg |
| Svars ar iepakojumu | 60 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 11 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Nodrošinājums pret applūdi | Aquastop |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
- “Whirlpool TDLR 65230SS EU/N(TDLR65230SSEU/N)6.5kg” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 60.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | AEG |
| EAN | 7333394012032 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Energoklase | C |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Augstums | 90.3 cm |
| Platums | 39.7 cm |
| Dziļums | 59.9 cm |
| Svars | 58 kg |
| Svars ar iepakojumu | 60 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Programmu skaits | 11 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Nodrošinājums pret applūdi | Aquastop |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.