| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | AEG |
| EAN | 7332543820603 |
| Krāsa | Melna |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 28 l |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Papildus parametri | |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 495x290x370 |
| Grils | Ir |
| Taimeris | Ir |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | AEG |
| EAN | 7332543820603 |
| Krāsa | Melna |
| Tilpums | 28 l |
| Vadība | Skārienvadība |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 495x290x370 |
| Grils | Ir |
| Taimeris | Ir |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.