| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242002556833 |
| Krāsa | Melna/Balta |
| Papildus parametri | |
| Komplektā | 2 nerūsējošā tērauda mīcīšanas āķi, 2 putotāji |
| Jauda | 450 W |
| Ātrumi | 5 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242002556833 |
| Krāsa | Melna/Balta |
| Komplektā | 2 nerūsējošā tērauda mīcīšanas āķi, 2 putotāji |
| Jauda | 450 W |
| Ātrumi | 5 |


















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.