| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242002879642 |
| Krāsa | Pelēka/Balta |
| Ietilpība | |
| Tilpums (l) | 3.9 |
| Blendera trauka tilpums | 1.25 l |
| Papildus parametri | |
| Jauda | 1000 W |
| Ātrumu skaits | 7 + pulsācijas režīms |
| HDMI | – |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242002879642 |
| Krāsa | Pelēka/Balta |
| Tilpums (l) | 3.9 |
| Blendera trauka tilpums | 1.25 l |
| Jauda | 1000 W |
| Ātrumu skaits | 7 + pulsācijas režīms |
| HDMI | – |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.