| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005319848 |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Indukcijas |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 12.2 kg |
| Svars ar iepakojumu | 13.3 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Papildus parametri | |
| Izmēri (cm) | 5.1×59.2×52.2 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Kopējā jauda | 7.4 kW |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Taimeris | Ir |
| Virsma | Stikla keramikas |
| Apmale | Nav |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 13.300 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242005319848 |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Indukcijas |
| Svars | 12.2 kg |
| Svars ar iepakojumu | 13.3 kg |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Izmēri (cm) | 5.1×59.2×52.2 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Kopējā jauda | 7.4 kW |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Taimeris | Ir |
| Virsma | Stikla keramikas |
| Apmale | Nav |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.