| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005280513 |
| Krāsa | Melna |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 7.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 8.4 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Papildus parametri | |
| Izmēri (cm) | 44x606x527 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Kopējā jauda | 7 kW |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Virsma | Elektriskā |
| Apmale | Nerūsējoša tērauda |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 8.400 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242005280513 |
| Krāsa | Melna |
| Svars | 7.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 8.4 kg |
| Vadība | Skārienvadība |
| Izmēri (cm) | 44x606x527 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Kopējā jauda | 7 kW |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Virsma | Elektriskā |
| Apmale | Nerūsējoša tērauda |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.