|
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 kg |
|---|---|
| Child lock | + |
| Krāsa | Black |
| Connecting cooking zones | – |
| Connection between the hob and the hood | – |
| Control panel | Touch control |
| Depth (cm) | 51,3 |
| Edge | With frame |
| Expandable cooking areas | + |
| Height (cm) | 4,8 |
| Hob type | Ceramic hob |
| Left front zone | Ø 180mm, 2kW |
| Left rear zone | Ø 170/265mm, 1,8kW |
| Number of cooking zones | 4 |
| Right front zone | Ø 145/210mm, 1kW |
| Right rear zone | Ø 145mm, 1,2kW |
| Timer | + |
| Width(cm) | 58,3 |
| WiFi/App | – |
| With built-in hood | – |
| Ražotāji | BOSCH |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.