| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005403004 |
| Krāsa | Bēša |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 1.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 2 kg |
| Vadība | |
| Vada garums | 1 m |
| Papildus parametri | |
| Jauda | 950 W |
| Tostera veids | Grauzdiņu |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 209x304x165 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 2.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242005403004 |
| Krāsa | Bēša |
| Svars | 1.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 2 kg |
| Vada garums | 1 m |
| Jauda | 950 W |
| Tostera veids | Grauzdiņu |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 209x304x165 |




















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.