| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005171002 |
| Krāsa | Sarkana |
| Ietilpība | |
| Ietilpība | 75 g |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 0.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1 kg |
| Papildus parametri | |
| Jauda | 180 W |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 17x9x9 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 1.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242005171002 |
| Krāsa | Sarkana |
| Ietilpība | 75 g |
| Svars | 0.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1 kg |
| Jauda | 180 W |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 17x9x9 |



















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.