| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242002824628 |
| Krāsa | Balta/Nerūsējošā tērauda |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 1.5 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 1.6 kg |
| Papildus parametri | |
| Papildu informācija | Temperatūras kontrole – 70 °C, 80 °C, 90, 100 °C. Keep Warm funkcija uztur vēlamo temperatūru līdz pat 30 minūtēm.Trīs drošības funkcijas: Automātiska izslēgšanās, pārkaršanas un izžūšanas aizsardzība, un izslēgšanās, paceļot krūzi no pamatnes. Bezvada, 360° rotējoša pamatne |
| Jauda | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 2.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242002824628 |
| Krāsa | Balta/Nerūsējošā tērauda |
| Tilpums | 1.5 l |
| Svars | 1.6 kg |
| Papildu informācija | Temperatūras kontrole – 70 °C, 80 °C, 90, 100 °C. Keep Warm funkcija uztur vēlamo temperatūru līdz pat 30 minūtēm.Trīs drošības funkcijas: Automātiska izslēgšanās, pārkaršanas un izžūšanas aizsardzība, un izslēgšanās, paceļot krūzi no pamatnes. Bezvada, 360° rotējoša pamatne |
| Jauda | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.