| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242002901923 |
| Krāsa | Melna/Nerūsējošā tērauda |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 1.7 l |
| Papildus parametri | |
| Jauda | 2200 W |
| Korpusa materiāls | Metāls |
| HDMI | – |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242002901923 |
| Krāsa | Melna/Nerūsējošā tērauda |
| Tilpums | 1.7 l |
| Jauda | 2200 W |
| Korpusa materiāls | Metāls |
| HDMI | – |



















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.