| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005467945 |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība žāvējot | 9 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 84.2 cm |
| Platums | 59.8 cm |
| Dziļums | 61.3 cm |
| Dziļums ar lūku | 65 cm |
| Svars | 49 kg |
| Svars ar iepakojumu | 53 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Trokšņa līmenis | 62 dB |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 žāvēšanas ciklos | 128 kWh |
| Kondensācijas efektivitātes klase | C |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Kondensācijas efektivitāte | 83% |
| Žāvēšanas cikla “Ekoprogramma” ilgums | 3:50 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 53.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242005467945 |
| Krāsa | Balta |
| Energoklase | D |
| Veļas ietilpība žāvējot | 9 kg |
| Augstums | 84.2 cm |
| Platums | 59.8 cm |
| Dziļums | 61.3 cm |
| Dziļums ar lūku | 65 cm |
| Svars | 49 kg |
| Svars ar iepakojumu | 53 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Displejs | Ir |
| Trokšņa līmenis | 62 dB |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 žāvēšanas ciklos | 128 kWh |
| Kondensācijas efektivitātes klase | C |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Kondensācijas efektivitāte | 83% |
| Žāvēšanas cikla “Ekoprogramma” ilgums | 3:50 |

































Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.