| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005361137 |
| Krāsa | Balta |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 4.58 kg |
| Svars ar iepakojumu | 5.8 kg |
| Papildus parametri | |
| Veids | Stiprinājums |
| Papildu informācija | Savienojuma stiprinājums veļas žāvētāja novietošanai uz veļas mazgājamās mašīnas “veļas mašīnas – žāvētāja kolonnai”. |
| Izmēri (cm) | 4.4×59.6×47.5 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 4.500 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242005361137 |
| Krāsa | Balta |
| Svars | 4.58 kg |
| Svars ar iepakojumu | 5.8 kg |
| Veids | Stiprinājums |
| Papildu informācija | Savienojuma stiprinājums veļas žāvētāja novietošanai uz veļas mazgājamās mašīnas "veļas mašīnas – žāvētāja kolonnai". |
| Izmēri (cm) | 4.4×59.6×47.5 |
















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.