| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Electrolux |
| EAN | 7333394069432 |
| Krāsa | Pelēka |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 1.7 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 1.25 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1.55 kg |
| Vadība | |
| Vada garums | 0.75 m |
| Papildus parametri | |
| Papildu informācija | Ar siltuma uzturēšanas funkciju temperatūra tiek uzturēta 40 minūtes. Precīza temperatūras kontrole. Turbo funkcija ātrai uzvārīšanai. |
| Jauda | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Plastmasas/Nerūsējošā tērauda |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 2.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Electrolux |
| EAN | 7333394069432 |
| Krāsa | Pelēka |
| Tilpums | 1.7 l |
| Svars | 1.25 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1.55 kg |
| Vada garums | 0.75 m |
| Papildu informācija | Ar siltuma uzturēšanas funkciju temperatūra tiek uzturēta 40 minūtes. Precīza temperatūras kontrole. Turbo funkcija ātrai uzvārīšanai. |
| Jauda | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Plastmasas/Nerūsējošā tērauda |



















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.