| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Electrolux |
| EAN | 7332543723935 |
| Krāsa | Melna |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 1.7 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 1.32 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1.73 kg |
| Vadība | |
| Vada garums | 0.75 m |
| Papildus parametri | |
| Papildu informācija | Precīzas t° iestatījumi, siltuma saglabāšanas funkcija, ūdens līmeņa indikators, 360° bezvadu, auto izslēgšanās un bez ūdens ieslēgšanās aizsardzība, ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar indikatoru |
| Jauda | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Metāls |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 2.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Electrolux |
| EAN | 7332543723935 |
| Krāsa | Melna |
| Tilpums | 1.7 l |
| Svars | 1.32 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1.73 kg |
| Vada garums | 0.75 m |
| Papildu informācija | Precīzas t° iestatījumi, siltuma saglabāšanas funkcija, ūdens līmeņa indikators, 360° bezvadu, auto izslēgšanās un bez ūdens ieslēgšanās aizsardzība, ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar indikatoru |
| Jauda | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Metāls |




















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.