| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Electrolux |
| EAN | 7332543715671 |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 25 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 15.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 18.6 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildus parametri | |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 595x388x377 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 18.600 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Electrolux |
| EAN | 7332543715671 |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Tilpums | 25 l |
| Svars | 15.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 18.6 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 595x388x377 |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.