| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Electrolux |
| EAN | 7332543774685 |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Indukcijas |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 8.8 kg |
| Svars ar iepakojumu | 9.6 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Papildus parametri | |
| Izmēri (cm) | 4.4x59x52 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Kopējā jauda | 3.65 kW |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Taimeris | Ir |
| Virsma | Stikla keramikas |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 10.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Electrolux |
| EAN | 7332543774685 |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Indukcijas |
| Svars | 8.8 kg |
| Svars ar iepakojumu | 9.6 kg |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Izmēri (cm) | 4.4x59x52 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Kopējā jauda | 3.65 kW |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Taimeris | Ir |
| Virsma | Stikla keramikas |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.