| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Electrolux |
| EAN | 7333394064307 |
| Krāsa | Tumši pelēka |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 3.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 4.6 kg |
| Papildus parametri | |
| Veids | Stiprinājums |
| Papildu informācija | Stabils risinājums žāvētāja novietošanai virs horizontālās ielādes veļas mašīnas ar dziļumu no 52 līdz 67 cm. Saderībai ar tumšajām veļas mašīnām/ veļas žāvētājiem. |
| Izmēri (cm) | 6.5x61x60.5 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 5.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Electrolux |
| EAN | 7333394064307 |
| Krāsa | Tumši pelēka |
| Svars | 3.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 4.6 kg |
| Veids | Stiprinājums |
| Papildu informācija | Stabils risinājums žāvētāja novietošanai virs horizontālās ielādes veļas mašīnas ar dziļumu no 52 līdz 67 cm. Saderībai ar tumšajām veļas mašīnām/ veļas žāvētājiem. |
| Izmēri (cm) | 6.5x61x60.5 |

















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.