| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Gorenje |
| EAN | 3838782512872 |
| Krāsa | Melna |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Ietilpība | |
| Cepeškrāsns tilpums | 77 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 31 kg |
| Svars ar iepakojumu | 33 kg |
| Vadība | |
| Teleskopiskās vadotnes | 2 līmeņu |
| Papildus parametri | |
| Cepeškrāsns veids | Elektriska |
| Kopējā jauda | 3.5 kW |
| Cepeškrāsns apgaismošana | Ir |
| Taimeris | Ir |
| Piederumi | 1 standarta panna, 1 dziļā panna, 1 režģis |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 595x595x564 |
| Konvekcija | Jā |
| Režīmi | 21 |
| Grils cepeškrāsnij | Ir |
| Cepeškrāsns tīrīšanas funkcija | Hidrolītiskā |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 33.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Gorenje |
| EAN | 3838782512872 |
| Krāsa | Melna |
| Energoklase | A+ |
| Cepeškrāsns tilpums | 77 l |
| Svars | 31 kg |
| Svars ar iepakojumu | 33 kg |
| Teleskopiskās vadotnes | 2 līmeņu |
| Cepeškrāsns veids | Elektriska |
| Kopējā jauda | 3.5 kW |
| Cepeškrāsns apgaismošana | Ir |
| Taimeris | Ir |
| Piederumi | 1 standarta panna, 1 dziļā panna, 1 režģis |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 595x595x564 |
| Konvekcija | Jā |
| Režīmi | 21 |
| Grils cepeškrāsnij | Ir |
| Cepeškrāsns tīrīšanas funkcija | Hidrolītiskā |





























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.