| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Gorenje |
| EAN | 3838782606281 |
| Krāsa | Melna |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 1.7 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 1.3 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1.4 kg |
| Papildus parametri | |
| Jauda | 2200 W |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 1.400 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Gorenje |
| EAN | 3838782606281 |
| Krāsa | Melna |
| Tilpums | 1.7 l |
| Svars | 1.3 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1.4 kg |
| Jauda | 2200 W |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.