| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Gorenje |
| EAN | 3838782607318 |
| Krāsa | Sarkana |
| Ietilpība | |
| Tilpums (l) | 0.27 |
| Vadība | |
| Vada garums | 2.1 m |
| Papildus parametri | |
| Izmēri AxPxD (cm) | 17.8×17.8×33.7 |
| Atkaļķošanās sistēma | Ir |
| Papildu informācija | Bezvadu gludeklis. |
| Jauda | 2200 W |
| Tvaika padeves jauda (g/min.) | 25 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 1.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Gorenje |
| EAN | 3838782607318 |
| Krāsa | Sarkana |
| Tilpums (l) | 0.27 |
| Vada garums | 2.1 m |
| Izmēri AxPxD (cm) | 17.8×17.8×33.7 |
| Atkaļķošanās sistēma | Ir |
| Papildu informācija | Bezvadu gludeklis. |
| Jauda | 2200 W |
| Tvaika padeves jauda (g/min.) | 25 |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.