| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Gorenje |
| EAN | 3838782168901 |
| Krāsa | Melna/Nerūsējošā tērauda |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 1.6 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1.9 kg |
| Papildus parametri | |
| Jauda | 1100 W |
| Tostera veids | Grauzdiņu |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 22.2×29.5×18 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 2.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Gorenje |
| EAN | 3838782168901 |
| Krāsa | Melna/Nerūsējošā tērauda |
| Svars | 1.6 kg |
| Svars ar iepakojumu | 1.9 kg |
| Jauda | 1100 W |
| Tostera veids | Grauzdiņu |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 22.2×29.5×18 |























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.