| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Gorenje |
| EAN | 3838782674280 |
| Krāsa | Melna |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 3.6 kg |
| Svars ar iepakojumu | 4.5 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Mehāniska |
| Papildus parametri | |
| Jauda | 1800 W |
| Veids | Grills |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 12×55.5×29.3 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 5.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Gorenje |
| EAN | 3838782674280 |
| Krāsa | Melna |
| Svars | 3.6 kg |
| Svars ar iepakojumu | 4.5 kg |
| Vadība | Mehāniska |
| Jauda | 1800 W |
| Veids | Grills |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 12×55.5×29.3 |












Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.