| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Hotpoint-Ariston |
| EAN | 8050147649435 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Melna |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | E |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 11 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 7 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 60.5 cm |
| Svars | 73.4 kg |
| Svars ar iepakojumu | 75 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 11 |
| Papildus parametri | |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
Hotpoint-Ariston NDD11725BDAEE ( NDD 11725 BDA EE) ar žāvētāju! 11kg 60.5cm
510.00 €
Noliktavā 1 prece/-es
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 75.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Hotpoint-Ariston |
| EAN | 8050147649435 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Melna |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | E |
| Veļas ietilpība mazgājot | 11 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 7 kg |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 60.5 cm |
| Svars | 73.4 kg |
| Svars ar iepakojumu | 75 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Programmu skaits | 11 |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.