| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | AEG |
| EAN | 7332543982844 |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Indukcijas |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 5.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 5.9 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Papildus parametri | |
| Izmēri (cm) | 5x29x52 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Kopējā jauda | 3.7 kW |
| Sildriņķu skaits | 2 |
| Taimeris | Ir |
| Virsma | Elektriskā |
| Apmale | Nav |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 6.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | AEG |
| EAN | 7332543982844 |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Indukcijas |
| Svars | 5.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 5.9 kg |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Izmēri (cm) | 5x29x52 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Kopējā jauda | 3.7 kW |
| Sildriņķu skaits | 2 |
| Taimeris | Ir |
| Virsma | Elektriskā |
| Apmale | Nav |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.