| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Liebherr |
| EAN | 9005382258279 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 127 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 81.8 cm |
| Platums | 59.7 cm |
| Dziļums | 55 cm |
| Svars | 32 kg |
| Svars ar iepakojumu | 35 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Bez saldētavas |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 74 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 1 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 34 dB |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir (eņģes jāpasūta servisa centrā atsevišķi) |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Liebherr |
| EAN | 9005382258279 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Energoklase | D |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 127 l |
| Augstums | 81.8 cm |
| Platums | 59.7 cm |
| Dziļums | 55 cm |
| Svars | 32 kg |
| Svars ar iepakojumu | 35 kg |
| Vadība | Skārienvadība |
| Ledusskapja veids | Bez saldētavas |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 74 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 1 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 34 dB |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir (eņģes jāpasūta servisa centrā atsevišķi) |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.