| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Miele |
| EAN | 4002516595311 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | D |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 8 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 5 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 59.6 cm |
| Dziļums | 63.7 cm |
| Svars | 94 kg |
| Svars ar iepakojumu | 98 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 12 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 98.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Miele |
| Platums | 59.6 cm |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | D |
| Veļas ietilpība mazgājot | 8 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 5 kg |
| Augstums | 85 cm |
| EAN | 4002516595311 |
| Svars | 94 kg |
| Dziļums | 63.7 cm |
| Svars ar iepakojumu | 98 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Programmu skaits | 12 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.