| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Mill |
| EAN | 7090019824530 |
| Krāsa | Melna |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 5 kg |
| Vadība | |
| Komplektā tālvadības pults | Ir |
| Papildus parametri | |
| Aizsardzības klase | IP65 |
| Jauda | 2000 W |
| Izmēri cm (AxPxDz) | 10.6x28x28 |
| Montāža | Grīdas |
| Veids | Infrasarkanais |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 5.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Mill |
| EAN | 7090019824530 |
| Krāsa | Melna |
| Svars | 5 kg |
| Komplektā tālvadības pults | Ir |
| Aizsardzības klase | IP65 |
| Jauda | 2000 W |
| Izmēri cm (AxPxDz) | 10.6x28x28 |
| Montāža | Grīdas |
| Veids | Infrasarkanais |






















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.