| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Mill |
| EAN | 7090019824943 |
| Krāsa | Melna |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 10.42 kg |
| Svars ar iepakojumu | 11.7 kg |
| Vadība | |
| Displejs | LED |
| Papildus parametri | |
| Jauda | 1500 W |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Ir |
| Termostats | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Izmēri cm (AxPxDz) | 65.6×34.4×15 |
| Bluetooth | Ir |
| Taimeris | Ir |
| Montāža | Grīdas |
| Veids | Eļļas radiators |
| Regulējama temperatūra, ° C | 5 – 35 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 11.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Mill |
| EAN | 7090019824943 |
| Krāsa | Melna |
| Svars | 10.42 kg |
| Svars ar iepakojumu | 11.7 kg |
| Displejs | LED |
| Jauda | 1500 W |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Ir |
| Termostats | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Izmēri cm (AxPxDz) | 65.6×34.4×15 |
| Bluetooth | Ir |
| Taimeris | Ir |
| Montāža | Grīdas |
| Veids | Eļļas radiators |
| Regulējama temperatūra, ° C | 5 – 35 |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.