| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Panasonic |
| EAN | 5025232896424 |
| Krāsa | Melna |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 0.157 kg |
| Papildus parametri | |
| Uzlādes ilgums (h) | 8 |
| Darbības ilgums (min) | līdz 40 |
| Barošanas sistēma | Akumulators/No tīkla |
| Griešanas garums (mm) | 0.5 – 20mm |
- “Philips MG3930/15” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Jauns
Panasonic ER-GC63-H503
Sku: 2292114
52.00 €
Noliktavā 3 prece/-es
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 1.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Panasonic |
| EAN | 5025232896424 |
| Krāsa | Melna |
| Svars | 0.157 kg |
| Uzlādes ilgums (h) | 8 |
| Darbības ilgums (min) | līdz 40 |
| Barošanas sistēma | Akumulators/No tīkla |
| Griešanas garums (mm) | 0.5 – 20mm |
Atsauksmes (0)
Vērtējumi
0.0
0 produkta vērtējums
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Novērtēt šo produktu
Dalieties ar savām domām ar citiem klientiem
Rakstīt atsauksmi
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Panasonic ER-GC63-H503” Atcelt atbildi
Līdzīgi produkti
-
Jauns
-
Jauns
-
Jauns
-
Jauns










Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.