|
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 lbs |
|---|---|
| Battery life up to (h) | 50 h |
| Compatibility | Nutitelefon, tahvelarvuti, PC, Mac |
| Connector | 3.5 mm |
| Cord length (m) | 1,2 m |
| Cordless headphones | + |
| Frequency response | 20 Hz – 20 000 Hz |
| Headphone type | On-ear |
| Impedance | 34 Ohm |
| Included | USB laadimisjuhe USB A / USB Type-C, äravõetav juhe 1.2 m |
| Microphone | + |
| Operating distance (m) | 10 m |
| Type | Bluetooth |







Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.