| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Philips |
| Barošanas avota tips | Ni-Mh |
| EAN | 8710103970316 |
| Krāsa | Pelēka |
| Papildus parametri | |
| Komplektā | Pielāgojama bārdas ķemme ar 12 garuma iestatījumiem no 1 mm līdz 23 mm ar 2 mm soli; ķemmi var arī pilnībā noņemt, lai iegūtu īsu griezumu – 0,5 mm. |
| Papildu informācija | 12 garuma iestatījumi no 1 mm līdz 23 mm ar 2 mm soli |
| Uzlādes ilgums (h) | 8 |
| Darbības ilgums (min) | līdz 45 |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
Salīdzināt“Panasonic ER-GC63-H503” ir pievienots salīdzināšanas sarakstam
Jauns
Philips HC3525/15
Sku: 2292064
26.00 €
Noliktavā 3 prece/-es
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 1.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Philips |
| Barošanas avota tips | Ni-Mh |
| EAN | 8710103970316 |
| Krāsa | Pelēka |
| Komplektā | Pielāgojama bārdas ķemme ar 12 garuma iestatījumiem no 1 mm līdz 23 mm ar 2 mm soli; ķemmi var arī pilnībā noņemt, lai iegūtu īsu griezumu – 0,5 mm. |
| Papildu informācija | 12 garuma iestatījumi no 1 mm līdz 23 mm ar 2 mm soli |
| Uzlādes ilgums (h) | 8 |
| Darbības ilgums (min) | līdz 45 |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
Atsauksmes (0)
Vērtējumi
0.0
0 produkta vērtējums
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Novērtēt šo produktu
Dalieties ar savām domām ar citiem klientiem
Rakstīt atsauksmi
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Philips HC3525/15” Atcelt atbildi
Līdzīgi produkti
-
Jauns
-
Jauns
-
Jauns
-
Jauns












Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.