| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Philips |
| Barošanas avota tips | Ni-Mh |
| EAN | 8720689026567 |
| Krāsa | Melna |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 0.292 kg |
| Papildus parametri | |
| Komplektā | 7 uzgaļi |
| Skuvekļa veids | Hibrīda trimmeris |
| Uzlādes ilgums (h) | 8 |
| Darbības ilgums (min) | līdz 60 |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Griešanas garums (mm) | 0,5–16 mm |
Salīdzināt“Philips MG3930/15” ir pievienots salīdzināšanas sarakstam
Philips MG3930/15
Sku: 2292065
33.00 €
Noliktavā 3 prece/-es
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 1.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Philips |
| Barošanas avota tips | Ni-Mh |
| EAN | 8720689026567 |
| Krāsa | Melna |
| Svars | 0.292 kg |
| Komplektā | 7 uzgaļi |
| Skuvekļa veids | Hibrīda trimmeris |
| Uzlādes ilgums (h) | 8 |
| Darbības ilgums (min) | līdz 60 |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Griešanas garums (mm) | 0,5–16 mm |
Atsauksmes (0)
Vērtējumi
0.0
0 produkta vērtējums
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Novērtēt šo produktu
Dalieties ar savām domām ar citiem klientiem
Rakstīt atsauksmi
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Philips MG3930/15” Atcelt atbildi











Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.