| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Philips |
| EAN | 8720389047459 |
| Krāsa | Melna |
| Ietilpība | |
| Tilpums (karstā gaisa friteris) | 9 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 8.75 kg |
| Vadība | |
| Vada garums | 1 m |
| Papildus parametri | |
| Izmēri AxPxD (cm) | 35.5×38.3×44.4 |
| Veids | Karstā gaisa |
| Jauda | 2750 W |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Ir |
| Režīmu skaits | 12 |
| Taimeris | Ir, līdz 60 min. |
| Regulējama temperatūra, ° C | 40 – 200 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 9.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Philips |
| EAN | 8720389047459 |
| Krāsa | Melna |
| Tilpums (karstā gaisa friteris) | 9 l |
| Svars | 8.75 kg |
| Vada garums | 1 m |
| Izmēri AxPxD (cm) | 35.5×38.3×44.4 |
| Veids | Karstā gaisa |
| Jauda | 2750 W |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Ir |
| Režīmu skaits | 12 |
| Taimeris | Ir, līdz 60 min. |
| Regulējama temperatūra, ° C | 40 – 200 |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.