| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Philips |
| EAN | 8710103925279 |
| Krāsa | Balta |
| Putekļu sūcēja tips | Ar konteineru |
| Atkritumu tips | Sausie |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 4 kg |
| Svars ar iepakojumu | 5 kg |
| Vadība | |
| Vada garums | 6 m |
| Papildus parametri | |
| Maksimālā jauda | 850 W |
| Putekļsūcēja filtra veids | Super Clean Air filtrs |
| Izmēri, (mm) (PxAxDz) | 23.9×40.8×26.5 |
| Putekļu savākšanas tvertne | 1.3 l |
| Sūkšanas jauda | 750 W |
| Trokšņa līmenis | 77 dB |
| Darbības rādiuss (m) | 9 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 4.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Philips |
| EAN | 8710103925279 |
| Krāsa | Balta |
| Putekļu sūcēja tips | Ar konteineru |
| Atkritumu tips | Sausie |
| Svars | 4 kg |
| Svars ar iepakojumu | 5 kg |
| Vada garums | 6 m |
| Maksimālā jauda | 850 W |
| Putekļsūcēja filtra veids | Super Clean Air filtrs |
| Izmēri, (mm) (PxAxDz) | 23.9×40.8×26.5 |
| Putekļu savākšanas tvertne | 1.3 l |
| Sūkšanas jauda | 750 W |
| Trokšņa līmenis | 77 dB |
| Darbības rādiuss (m) | 9 |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.