| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Philips |
| EAN | 8720389003455 |
| Krāsa | Balta |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 8.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 9 kg |
| Vadība | |
| Taustiņu vadības panelis ar displeju | Ir |
| Papildus parametri | |
| Izmēri AxPxD (cm) | 44.8×26.2×38.3 |
| Iebūvētas kafijas dzirnaviņas | Ir |
| Veids | Automātiskais |
| Papildu informācija | Piena karafes tilpums – 0,6 L |
| Jauda | 1500 W |
| Sūkņa spiediens | 15 bar |
| Automātiskais atkaļķošanas režīms | Jā |
| Kafijas pupiņu konteiners | 300 g |
| Ūdens konteiners | 1.8 l |
| Piena putošanas režīms | Jā |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 9.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Philips |
| EAN | 8720389003455 |
| Krāsa | Balta |
| Svars | 8.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 9 kg |
| Taustiņu vadības panelis ar displeju | Ir |
| Izmēri AxPxD (cm) | 44.8×26.2×38.3 |
| Iebūvētas kafijas dzirnaviņas | Ir |
| Veids | Automātiskais |
| Papildu informācija | Piena karafes tilpums – 0,6 L |
| Jauda | 1500 W |
| Sūkņa spiediens | 15 bar |
| Automātiskais atkaļķošanas režīms | Jā |
| Kafijas pupiņu konteiners | 300 g |
| Ūdens konteiners | 1.8 l |
| Piena putošanas režīms | Jā |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.