| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Samsung |
| EAN | 8806094880076 |
| Krāsa | Melna |
| Izmēri, svars | |
| Svars ar iepakojumu | 2.8 kg |
| Vadība | |
| Komplektā tālvadības pults | Ir |
| Papildus parametri | |
| Izmēri, (mm) (PxAxDz) | 641×66.5×107 |
| Kopējā jauda | 20 W |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, MP3, WAV, FLAC |
| Bluetooth | Ir |
| Skaņas jauda | 40 W |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 3.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Samsung |
| EAN | 8806094880076 |
| Krāsa | Melna |
| Svars ar iepakojumu | 2.8 kg |
| Komplektā tālvadības pults | Ir |
| Izmēri, (mm) (PxAxDz) | 641×66.5×107 |
| Kopējā jauda | 20 W |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, MP3, WAV, FLAC |
| Bluetooth | Ir |
| Skaņas jauda | 40 W |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.