| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Samsung |
| EAN | 8806090760808 |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 5.5 kg |
| Papildus parametri | |
| Veids | Stiprinājums |
| Papildu informācija | Stiprinājums ar izvelkamu plauktu “veļas mašīnas – žāvētāja kolonnai”. |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 5.500 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Samsung |
| EAN | 8806090760808 |
| Svars | 5.5 kg |
| Veids | Stiprinājums |
| Papildu informācija | Stiprinājums ar izvelkamu plauktu "veļas mašīnas – žāvētāja kolonnai". |
















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.