| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437635915 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | E |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 9 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 7 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 61 cm |
| Svars | 73.4 kg |
| Svars ar iepakojumu | 78 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 14 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 78.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| EAN | 8003437635915 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Energoklase | E |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | E |
| Veļas ietilpība mazgājot | 9 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 7 kg |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 61 cm |
| Svars | 73.4 kg |
| Svars ar iepakojumu | 78 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Programmu skaits | 14 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.