| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437046650 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 6.5 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 90 cm |
| Platums | 40 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Svars | 56 kg |
| Svars ar iepakojumu | 57 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 14 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 57.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| EAN | 8003437046650 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Energoklase | C |
| Veļas ietilpība mazgājot | 6.5 kg |
| Augstums | 90 cm |
| Platums | 40 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Svars | 56 kg |
| Svars ar iepakojumu | 57 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Programmu skaits | 14 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.