| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437052477 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Sudraba |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 90 cm |
| Platums | 40 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Svars | 56 kg |
| Svars ar iepakojumu | 60 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 7 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 56.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| EAN | 8003437052477 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Sudraba |
| Energoklase | D |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Augstums | 90 cm |
| Platums | 40 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Svars | 56 kg |
| Svars ar iepakojumu | 60 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Programmu skaits | 7 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |




























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.