| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437615214 |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Izmēri, svars | |
| Platums | 59.8 cm |
| Dziļums | 55.5 cm |
| Svars | 35.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 37.5 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Vadības panelis | Redzams |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 8 |
| Papildus parametri | |
| Veids | Pilnībā iebūvējama |
| Izmērs | 60 cm platums |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos | 85 kWh |
| Temperatūru skaits | 4 |
| Trauku komplektu skaits | 14 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā | 9.5 l |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Ekonomiskās programmas ilgums (stundas : minūtes) | 3:10 |
| Grozu skaits | 3 |
| Trokšņa līmenis | 44 dB |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 37.500 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| EAN | 8003437615214 |
| Energoklase | D |
| Platums | 59.8 cm |
| Dziļums | 55.5 cm |
| Svars | 35.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 37.5 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Vadības panelis | Redzams |
| Programmu skaits | 8 |
| Veids | Pilnībā iebūvējama |
| Izmērs | 60 cm platums |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos | 85 kWh |
| Temperatūru skaits | 4 |
| Trauku komplektu skaits | 14 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā | 9.5 l |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Ekonomiskās programmas ilgums (stundas : minūtes) | 3:10 |
| Grozu skaits | 3 |
| Trokšņa līmenis | 44 dB |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.