| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437605949 |
| Krāsa | Melna |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 20 l |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildus parametri | |
| Mikroviļņu izejas jauda | 800 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 39×59.5×34.5 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 14.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| EAN | 8003437605949 |
| Krāsa | Melna |
| Tilpums | 20 l |
| Vadība | Elektroniska |
| Mikroviļņu izejas jauda | 800 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 39×59.5×34.5 |























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.