| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437066238 |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība žāvējot | 9 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 61 cm |
| Svars | 41 kg |
| Svars ar iepakojumu | 43 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Atliktais starts | Ir |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Trokšņa līmenis | 64 dB |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 žāvēšanas ciklos | 128 kWh |
| Kondensācijas efektivitātes klase | B |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Kondensācijas efektivitāte | 88% |
| Žāvēšanas cikla “Ekoprogramma” ilgums | 3:29 |
- “Candy CSO4H7A1TCEX-S” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 43.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| EAN | 8003437066238 |
| Krāsa | Balta |
| Energoklase | D |
| Veļas ietilpība žāvējot | 9 kg |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 61 cm |
| Svars | 41 kg |
| Svars ar iepakojumu | 43 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Displejs | Ir |
| Atliktais starts | Ir |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Trokšņa līmenis | 64 dB |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 žāvēšanas ciklos | 128 kWh |
| Kondensācijas efektivitātes klase | B |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Kondensācijas efektivitāte | 88% |
| Žāvēšanas cikla “Ekoprogramma” ilgums | 3:29 |































Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.