| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437640261 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 43.5 cm |
| Dziļums ar lūku | 44.2 cm |
| Svars | 64.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 67 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 16 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 64.700 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| EAN | 8003437640261 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Energoklase | B |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 43.5 cm |
| Dziļums ar lūku | 44.2 cm |
| Svars | 64.7 kg |
| Svars ar iepakojumu | 67 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Programmu skaits | 16 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.