| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Xiaomi |
| EAN | 6941812773086 |
| Krāsa | Balta |
| Ietilpība | |
| Tilpums (karstā gaisa friteris) | 5.5 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 5.78 kg |
| Svars ar iepakojumu | 6.8 kg |
| Papildus parametri | |
| Izmēri AxPxD (cm) | 38.6×28.6×29.1 |
| Veids | Karstā gaisa |
| Jauda | 1600 W |
| Taimeris | Ir |
| Regulējama temperatūra, ° C | 40 – 220 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 7.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Xiaomi |
| EAN | 6941812773086 |
| Krāsa | Balta |
| Tilpums (karstā gaisa friteris) | 5.5 l |
| Svars | 5.78 kg |
| Svars ar iepakojumu | 6.8 kg |
| Izmēri AxPxD (cm) | 38.6×28.6×29.1 |
| Veids | Karstā gaisa |
| Jauda | 1600 W |
| Taimeris | Ir |
| Regulējama temperatūra, ° C | 40 – 220 |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.