| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Philips |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| EAN | 8720389022425 |
| Krāsa | Melna |
| Putekļu sūcēja tips | Rokas bezvada |
| Atkritumu tips | Mitrie un sausie |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 4.65 kg |
| Papildus parametri | |
| Putekļu savākšanas tvertne | 0.6 l |
| Uzlādes ilgums (h) | 6.5 |
| Trokšņa līmenis | 80 dB |
| Darbības ilgums (min) | 80 |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Spriegums (V) | 25.2 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 2.400 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Philips |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| EAN | 8720389022425 |
| Krāsa | Melna |
| Putekļu sūcēja tips | Rokas bezvada |
| Atkritumu tips | Mitrie un sausie |
| Svars | 4.65 kg |
| Putekļu savākšanas tvertne | 0.6 l |
| Uzlādes ilgums (h) | 6.5 |
| Trokšņa līmenis | 80 dB |
| Darbības ilgums (min) | 80 |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Spriegums (V) | 25.2 |
































Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.