| Основная информация | |
| Торговая марка | Beko |
| EAN | 8690842165078 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ёмкость | |
| Объем духовки | 60 л |
| Размеры, вес | |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 60 см |
| Вес | 38.8 kg |
| Вес с упаковкой | 42.3 kg |
| Дополнительные параметры | |
| Тип духовки | Gāzes |
| Gāzes degļu skaits | 4 |
| Elektriskā aizdedze | Есть |
| Аксессуары | 1 cepešpanna, 1 režgis |
| Gāzes kontrole plīts virsmai | Да |
| Plīts vāks | Нет |
Description
Additional information
| Weight | 42.300 lbs |
|---|---|
| Производители | Beko |
| EAN | 8690842165078 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Объем духовки | 60 л |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 60 см |
| Вес | 38.8 kg |
| Вес с упаковкой | 42.3 kg |
| Тип духовки | Gāzes |
| Gāzes degļu skaits | 4 |
| Elektriskā aizdedze | Есть |
| Аксессуары | 1 cepešpanna, 1 režgis |
| Gāzes kontrole plīts virsmai | Да |
| Plīts vāks | Нет |























Reviews
There are no reviews yet.