| Основная информация | |
| Торговая марка | Bosch |
| EAN | 4242002594965 |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные параметры | |
| Тип | Pilienu |
| Дополнительная информация | Ietilpība 10/15 tasītēm, automātiskā izslēgšanās pēc 2 h |
| Мощность | 1160 W |
| Водяной резервуар | 1.25 l |
Description
Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Bosch |
| EAN | 4242002594965 |
| Цвет | Черный |
| Тип | Pilienu |
| Дополнительная информация | Ietilpība 10/15 tasītēm, automātiskā izslēgšanās pēc 2 h |
| Мощность | 1160 W |
| Водяной резервуар | 1.25 l |





















Reviews
There are no reviews yet.